Od pocetka sezone Real Madrid ima poguranac od sudaca…penalti a favor Del Real Madrid
SB
Space Burek
25.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
I onda neki kažu kako se ne gura Real. Ako ima barem malo pravde onda bi mu liga trebala dati suspenziju od barem 3 utakmice a sve suce poslati na hlađenje. Tor
res je prije 2 kola za manju stvar dobio crveni a bio je jedan sličan start na Pedriu koji je bio samo žuti a o kriteriju penala uopće ne vrijedi gubiti vrijeme.
Prikaži još ↓
dobralubenicaMeloni
25.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Gledao kako se ponašao Vinicius da bi dobio ZL pa onda i on krenuo istim stopama.
dH
dELINQUENT HABITS
25.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
čisti crveni. i još bi mi dao novčanu 50 iljada eura jer se pravio mutav i vrijeđa inteligenciju suca i protivničkih igrača
crveni, par utakmica kazne, a Ancelotti neka ga ostavi malo duže na klupi, da se opameti. normalno, još je dijete, ali gdje je respekt? samo što igra u Realu i
vrijedi neki 50 mio € ne znači da sebi to može dopustiti
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .