Dečko je sam kriv za to. kakva Turska liga i 1,5 miljuna eura godišnje plaća. Da je bio pametan otišao bi u Villarreal imao malo manju plaću i nebi bilo problem
a. A on odabrao neku Tursku ligu...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogao je i u Dinamu ostat. I tu bi imao dobru plaću i bonuse od LP, EL itd... No, htio je van.
Bm
Bartuličina mama
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Paphos traži golmana od kad je ivusic u ajduka otiso
Do
Dovla25
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Znaš dok je Tadić pobjegao znaš da je nešto trulo u klubu.Ove sezone Galatasaray 20 bodova ispred.Bježi čim dalje
Mu
Murterskomore
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pali motore i bježi, naravno ako te netko uopće hoće
Jm
Jedan malo drugačiji
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Takoje to kad odeš u tursku ligu samo zbog para..
Dk
Deaktivirani korisnik
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Livaja ga potjerao iz HNLa ,a šteta ,ja bih rađe u Dinamu branio za milju,nego vani i to u Turskoj za 2 mil,ali tak 95% naših igrača "voli svoje matične klubove
"
Prikaži još ↓
ve
velečasnik
13.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Plivakovic je tako dobar da ni u turskoj nemre na gol.nista novo,zna se iz kojeg klubica je dosao.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .