Obavijesti
Komentari 29
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dečko je sam kriv za to. kakva Turska liga i 1,5 miljuna eura godišnje plaća. Da je bio pametan otišao bi u Villarreal imao malo manju plaću i nebi bilo problem Prikaži još ↓
Dk
Mogao je i u Dinamu ostat. I tu bi imao dobru plaću i bonuse od LP, EL itd... No, htio je van.
Bm
Paphos traži golmana od kad je ivusic u ajduka otiso
Do
Znaš dok je Tadić pobjegao znaš da je nešto trulo u klubu.Ove sezone Galatasaray 20 bodova ispred.Bježi čim dalje
Mu
Pali motore i bježi, naravno ako te netko uopće hoće
Jm
Takoje to kad odeš u tursku ligu samo zbog para..
Dk
Livaja ga potjerao iz HNLa ,a šteta ,ja bih rađe u Dinamu branio za milju,nego vani i to u Turskoj za 2 mil,ali tak 95% naših igrača "voli svoje matične klubove Prikaži još ↓
ve
Plivakovic je tako dobar da ni u turskoj nemre na gol.nista novo,zna se iz kojeg klubica je dosao.
66
Najgori Hrvatski golman ikad
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .