Komentari 11

VIDEO Napoli pregazio Atalantu. Kvaradona zabio čudesan gol

Nogometaši Napolija napravili su novi korak ka teoretskom osiguranju naslova prvaka Italije nakon što su u susretu 26. kola Serie A na stadionu Diego Armando Maradona svladali Atalantu 2-0 (0-0).

Serie A - Napoli v Atalanta

Iako rezultat ne sugerira surovu dominaciju Napolitanaca, on je lako mogao biti i veći... Atalanta je cijelu utakmicu bila u podređenom položaju.

Izvrsni Gruzijac Kviča Kvaratškelia se u 60. minuti poigrao s kompletnom obranom gostiju i zatim zatresao mrežu za 1-0, da bi pobjedu potvrdio bivši stoper Splita i Dinama Amir Rrahmani koji je bio najviši u skoku nakon kornera u 77. minuti.

VIDEO GOLOVA OVDJE

Ovom pobjedom Napoli je stigao do 68 bodova, 18 više od drugog Intera, a do kraja prvenstva je ostalo još 12 kola. Više nije pitanje hoće li Napoli osvojiti svoj treći "scudetto" već je pitanje kada će se to dogoditi, odnosno koliko kola prije kraja sezone će i teoretski postati nedostižan konkurenciji.

Mario Pašalić je igrao do 68. minute za Atalantu koja je šesta sa 42 boda.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Udinese je kao gost svladao Empoli sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Becao u 54. minuti. Bivši hrvatski reprezentativac Marko Pjaca igrao je od 72. minute za Empoli koji je ostao 14. na ljestvici sa 28 bodova, dok je Udinese skočio na osmo mjesto sa 35 bodova.