Komentari 16

Mate Margarin (28) izveo je gotovo pa nemoguće. Igrač Zemunika majstorski je opalio sa 60 metara te zatresao mrežu Galovca poentiravši za konačnih 2-0 u borbi za titulu prvaka

U velikom susjedskom derbiju Druge županijske lige, nogometaši Zemunika u gostima su svladali Galovac s 2-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Golčina sa 60 metara kraj Zadra

VIDEO Ovakva poslastica ne viđa se često: Igrač hrvatskog niželigaša zabio sa 60 metara! 00:40

Prvi gol na utakmici zabio je Buljat u 77. minuti, a u junaka Zemunika prometnuo se Mate Margarin koji je za konačnih 2-0 poentirao u 86. minuti.

Bila je to golčina kakva se rijetko viđa. Mate je sa nevjerojatnih 60 metara snažno opalio i u konačnici matirao domaćeg golmana.

Utakmica je za navijače oba kluba imala težinu finala Lige prvaka, a Zemunik je tri kola prije kraja imao bod više od Galovca.

Zemunik se pobjedom približio osvajanju titule prvaka što automatski znači povratak u Prvu ŽNL Zadar. Do kraja sezone preostala su još tri kola, a Zemunik trenutačno ima 40 bodova, odnosno četiri više od Galovca.