Komentari 14

VIDEO Perišić drži šampiona na životu! Spasio je Inter od kiksa

Igrač kao on posjeduje klasu i kada drugima ne ide, kada ostalima nedostaje ideje ili ne mogu pronaći potez kojim bi riješili nedoumice. Inter će požaliti kad-tad ako mu ne produži ugovor

Doveo je Robina Gosensa, koji bi prije ili kasnije trebao prezueti njegovo mjesto u udarnom sastavu. No, Inter će se kad-tad zapitati gdje je pošlo po krivu i zašto nije ispunio neke od zahtjeva kako bi zadržao Ivana Perišića. Naravno, ukoliko se ne postigne dogovor i ukoliko ne pristane na tih pet milijuna godišnje koliko Perija traži.

Jer igrač kao on posjeduje klasu i kada drugima ne ide, kada ostalima nedostaje ideje ili ne mogu pronaći potez kojim bi riješili nedoumice. Kao što je to napravio u subotu protiv Fiorentine u 30. kolu Serie A, u susretu koji je na koncu završio podjelom bodova 1-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Čudan video Brozovića 00:18

Inter je nakon blijedog prvog poluvremena ušao u rezultatski minus kada je nakon sjajne akcije Torreira zabio za prednost momčadi iz Firence. Gonzalez je odlično proigrao veznjaka, koji je, potom, utišao Giuseppe Meazzu.

VIDEO GOLA OVDJE

No, nezadovoljstvo je trajalo svega pet minuta i to zahvaljujući sjajnoj asistenciji Ivana Perišića. Primio je loptu na lijevoj strani, pogledao gdje se suigrači nalaze pa sjajno pronašao samog Dumfriesa na drugoj stativi, koji je glavom pogodio za ekspresno izjednačenje.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Hrvatski reprezentativac mogao je postati potpuni heroj kada je u 62. minuti iz izgledne situacije zaprijetio golu Fiorentine, ali Terracciano mu je obranio pokušaj. Perišić je pucao po podu, no golman 'viole' bio je spreman.

U igri je ostao do 80. minute kada ga je na travnjaku zamijenio ranije spomenuti Gosens. Marcelo Brozović danas nije nastupio zbog lakše ozljede.

Daljnji rasplet utakmice nije ponudio nove golove, valja istaknuti nevjerojatnu obranu Handanovića u 94. minuti kada je obranio čisti zicer Ikoneu. Inter je tako doživio novi udarac u obrani naslova i drugu zaredom remizirao nakon Torina.