VIDEO Preporođeni Juve razbio Lazio i skočio na treće mjesto!

Šesta pobjeda u nizu. Bez primljenog gola. Allegrijev Juventus preživio je brodolom i probio se pri sam vrh talijanske lige. A konačno je svoje mjesto pod suncem napao sve bolji Moise Kean

U posljednjem susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Lazio 3-0. Junak susreta bio je dvostruki strijelac Moise Kean, a torinska 'stara dama' skočila je na visoko treće mjesto Serie A.

POGLEDAJTE VIDEO:

Svi smo jedna obitelj 01:33

'Bianconeri' su poveli u finišu prvog dijela. Adrien Rabiot je poslao sjajnu loptu za Keana, a napadač Juventusa se majstorski snašao. Prošao je između dva suparnička igrača te lobom prebacio vratara Ivana Provedela koji je nepotrebno istrčao.

Isti je igrač u 54. zabio za 2-0, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Arkadiusz Milik u 89. minuti. Toma Bašić je za goste igrao do 59. minute.