Komentari 7

VIDEO 'Redsi' do sedme pobjede u nizu: Alexander-Arnold skinuo 'paučinu', Salah triput asistirao

4

Liverpool je ovom pobjedom ostao u igri za plasman u Ligu prvaka. Sada imaju samo bod manje od Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda na četvrtom i trećem mjestu

U posljednjem susretu 36. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na gostovanju pobijedio Leicester City sa 3-0 gurnuvši "lisice" na korak od ispadanja u niži rang natjecanja.

Leicester City se dobro branio nešto više od pola sata, no dva "uboda" gostiju u razmaku od svega tri minute razriješila su pitanje pobjednika.

Dvostruki strijelac bio je Curtis Jones, prvog je zabio u 33. minuti, a drugog tri minute kasnije. Oba gola provjeravao je VAR, ali na nesreću domaćina, situacije su bile čiste.

Premier League - Leicester City v Liverpool

Konačnih 3-0 postavio je Trent Alexander-Arnold u 71. minuti, a asistent za sva tri gola bio je Mohamed Salah.

POGLEDAJTE GOL ALEXANDER-ARNOLDA:

"Redsi" su ovom pobjedom ostali u igri za plasman u Ligu prvaka. Sada imaju samo bod manje od Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda na četvrtom i trećem mjestu, no "Crveni vragovi" i "Svrake imaju i utakmicu manje.

Arsenal se praktički oprostio od titule: Brighton uvalio tri gola!
VIDEO Golčina za TV špice! Evo kako je City otključao Everton, a Haaland nastavio rušiti rekorde

S druge strane Leicester City je ostao na 19. mjestu koje vodi u niži rang natjecanja, a zona spasa udaljena je dva boda.

U zadnja dva kola Leicester očekuje gostovanje kod Newcastle Uniteda i domaći ogled protiv West Ham Uniteda.

Leeds United koji ima bod više prvo gostuje kod West Hama, a u zadnjem kolu dočekuje Tottenham, dok Everton, koji se trenutačno nalazi na 17. mjestu s dva boda više, očekuje gostovanje kod Wolverhamptona i domaći susret protiv Bournemoutha.

Na vrhu ljestvice je Manchester City sa 85 bodova, dok Arsenal na drugom mjestu ima četiri boda manje, ali i susret više.