Komentari 7

VIDEO Roma razbila Lazio! Evo najbržeg gola u povijesti derbija

Roma je pobjedom u "Derby della Capitale" preskočila Lazio probivši se na peto mjesto. Bio je ti izravni dvoboj dva velika gradska rivala, a Jose Mourinho nakon susreta zadovoljno trlja ruke

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa Roma je na Olimpicu pobijedila gradskog suparnika Lazio 3-0 produživši niz bez poraza u Serie A na posljednjih osam kola.

POGLEDAJTE VIDEO:

Pašalić ugostio djecu iz Kaštela u Bergamu VIDEO

Momčad Josea Mourinha je sve obavila u prvom poluvremenu. Junak susreta bio je dvostruki strijelac Tammy Abraham, a među strijelce se upisao i Lorenzo Pellegrini.

Europa Conference League - Round of 16 Second Leg - AS Roma v Vitesse Arnhem

Engleski napadač je doveo Romu u vodstvo nakon svega 56 sekundi utakmice, što je bio najbrži pogodak u "Derby della Capitale" u Serie A.

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

U 22. minuti Abraham je povisio na 2-0, a fantastično Romino poluvrijeme zaokružio je Pellegrini sjajno pogodivši iz slobodnog udarca u 40. minuti utakmice.

italian soccer Serie A match - Udinese Calcio vs AS Roma

VIDEO DRUGOG GOLA ABRAHAMA OVDJE

VIDEO PELLEGRINIJEVA GOLA OVDJE

Abraham je u 66. minuti imao sjajnu priliku za hat-trick, pobjegao je dvojici braniča, ali je u završnici loše pucao.

Roma je pobjedom u "Derby della Capitale" preskočila Lazio probivši se na peto mjesto sa 51 bodom. Lazio je šesti sa 49 bodova, dok Atalanta na sedmom mjestu ima 48 bodova, ali i susret manje.

Na vrhu je Milan sa 66 bodova, Napoli ima tri boda manje, a treći je Inter sa 60 bodova. Ispred Rome je i Juventus sa 59 bodova.