Komentari 27

VIDEO Težak kiks Reala! Barca se može odvojiti, 'kraljevi' su porazom zakomplicirali situaciju

Real je prvi put u povijesti ligašku utakmicu započeo bez ijednog Španjolca u prvih 11. Od samog starta govor tijela i kreirane situacije pokazale su da Madriđane čeka težak dan

Povratak na El Madrigal nogometašima Real Madrida nije prošao po planu. Villarreal je u 16. kolu La Lige zasluženo slavio 2-1 i približio se Atleticu i Real Sociedadu, mjestima koje vode u Ligu prvaka.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ponosni tata: Modrić potrčao u zagrljaj ocu, čestitao je i šef Fife 00:42

No, 'kraljeve' može zabrinjavati što ih je 'žuta podmornica' u potpunosti nadigrala kao i činjenica da se Barcelona u nedjelju na gostovanju kod Atletico Madrida eventualnom pobjedom može odvojiti na vrhu.

Real je prvi put u povijesti ligašku utakmicu započeo bez ijednog Španjolca u prvih 11. Od samog starta govor tijela i kreirane situacije pokazale su da Madriđane čeka težak dan. Poletni Villarreal složio je pregršt akcija, imao i atraktivnu petu nakon koje je lopta odsjela na stativi, pa shodno događajima poveo prvi.

LaLiga - Villarreal v Real Madrid

Igrala se 47. minuta kada je danas vrlo raspoloženi Gerard Moreno pripremio situaciju za Yeremyja Pinu, a on pogodio za vodstvo domaćina.

Veselje nije dugo trajalo. Real je zbog igranja rukom u kaznenom prostoru dobio priliku poravnati iz penala, a precizan je bio Karim Benzema u 60. minuti.

No, samo tri minute kasnije najstroža kazna i s druge strane. Odgovornost je preuzeo Moreno pa nakon asistencije ubilježio i pogodak. Pokazalo se da će biti i posljednji na susretu iako je Villarreal u zadnjoj minuti imao stopostotnu šansu za 3-1, no Danjuma je promašio prazan gol.

Hrvatski kapetan Luka Modrić igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Eduardo Camavinga. Prilikom izlaska iz igre dobio je posebnu počast navijača Villarreala.

Modrić poklonio majicu navijaču Reala: Nije mogao doći k sebi

Situacija je takva da je Real kiksom ostao na 38 bodova koliko ima i Barcelona, no 'blaugrana' ima utakmicu manje.