Komentari 4

VIDEO Tudorov Marseille primio u 88. i 89. pa jedva spasio bod

U posljednjem susretu 27. kola francuske Ligue 1 Marseille, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je na stadionu Velodrome odigrao 2-2 protiv Strasbourga primivši dva gola u posljednjim minutama susreta.

POGLEDAJTE VIDEO:

Igor Tudor u Marseilleu VIDEO

Premda je od 30. minute igrao s igračem manje, Marseille je poveo 2-0, no u završnici susreta gosti su s dva brza gola izjednačili, a potom bili i korak do velikog preokreta.

Tudor je već nakon pola sata igre ostao s igračem manje. Leonardo Balerdi je kao posljednji igrač obrane napravio prekršaj koji je Jeremie Pignard "nagradio" crvenim kartonom. Zanimljivo, argentinskom braniču, koji je u OM stigao u srpnju 2020. godine, bio je to već četvrti crveni karton u svim natjecanjima u bojama Marseillea.

Ligue 1 - Stade Rennes v Olympique de Marseille

OM je i s igračem manje poveo u 49. minuti. Ruslan Malinovskij je odlično izveo slobodan udarac s ruba šesnaesterca, ali je Matz Sels dobro reagirao i obranio mu šut. Međutim, Chancel Mbemba je pokupio odbijanac pogodivši za 1-0.

Korak bliže pobjedi domaćin je stigao u 76. minuti. Alexis Sanchez je izborio kazneni udarac, a zatim ga sigurno realizirao za 2-0. Međutim, Strasbourg je u samoj završnici uspio izjednačiti postigavši dva gola u razmaku od jedne minute, a oba gola zabio je Jean-Eudes Aholou.

U 88. minuti gosti su izveli korner, a Aholou se najbolje snašao smanjivši na 2-1. Samo minutu kasnije Aholou je opalio sa 25 metara pogodivši za 2-2, a u drugoj minuti nadoknade mogao je zabiti i treći gol, no Pau Lopez je obranio njegov udarac.