Komentari 56

Wengera opet tjeraju! Liverpool je pregazio Arsenal na Anfieldu

1

Arsenal je upisao i drugi poraz ove sezone u Premiershipu. Poslije tri kola imaju tek jednu pobjedu i navijači ponovno zazivaju odlazak Arsenea Wengera.

Liverpool je pregazio 'topnike' na Anfieldu 4-0 u jednosmjernoj utakmici gdje je samo bilo pitanje s kojom će razlikom završiti ovaj ogled.

Zabijali su Firmino, Mane, Salah i Sturridge, a naš reprezentativac Dejan Lovren odradio je svih 90 minuta u dresu 'redsa'.

Poraz kao poraz može se progutati, ali nemoć londonskog kluba uzrokovana bespotrebnim rošadama uoči utakmice baš i ne. Arsenal ima potencijal i kvalitetu za puno više od poraza ove vrste.

Nakon turbulentne prethodne sezone gdje su čak završili izvan najbolje četiri momčadi lige, nova se nadovezuje kao prava noćna mora.

Chelsea je pak na Stamford Bridgeu pobijedio Everton 2-0.

Golove za aktualnog engleskog prvaka zabili su Cesc Fabregas (27) i Alvaro Morata (40).

U drugom susretu West Bromwich Albion i Stoke City su odigrali bez pobjednika, 1-1. Poveo je WBA golom Jaya Rodrigueza u 61. minuti, a izjednačio je Peter Crouch u 77. minuti nakon velike pogreške domaće obrane.

Tottenham je golom Allija iz 49. minute vodio protiv Burnleyja sve do 92. minute, a onda ih je šokirao Chris Wood koji je tek prije nekoliko dana stigao u klub.