Komentari 2

Zadar prokockao pobjedu dvije minute prije kraja: Krka dobila

1

Najbolji u sastavu Zadra bio je Stefan Fundić sa 24 koša, Ivan Siriščević je dodao 17, dok su Glenn Cosey i Jaka Balažič ubacili po 14 poena za Krku...

Košarkaši Zadra u susretu su 2. kola regionalne ABA lige izgubili na svom terenu od Krke iz Novog Mesta sa 80-85 (22-19, 19-17, 18-19, 21-30).

Zadrani su vrlo slabo odigrali završnicu utakmice, dvije i pol minute prije kraja imali su prednost 72-71, no potom su gosti ostvarili seriju 9-2 zahvaljujući tricama Lapornika i Coseya kojima su na ulasku u posljednju minutu stigli do, pokazalo se, nedostižnih 74-80.

Zadar nakon dva kola ima dva poraza, dok je Krka na omjeru pobjeda i poraza 1-1.