Komentari 30

Aston Villa zabila u 94. minuti i slavila protiv Zrinjskog! Dečki iz Mostara junački pali u Engleskoj

6

Zrinjski je protiv Aston Ville odigrao herojsku utakmicu. Borili su se dečki iz Mostara pred 1500 svojih navijača u Engleskoj, ali Aston Villa je imala čak 27 udaraca na vrata Marića i na kraju zabila pred sam kraj

Prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski poražen je na gostovanju kod Aston Ville sa 0-1 primivši pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade u susretu 2. kola E skupine Konferencijske lige.

Nakon što je u prvom kolu priredio senzaciju pobijedivši AZ sa 4-3, premda je nizozemski sastav na poluvremenu vodio sa 3-0, Zrinjski je i na gostovanju kod Aston Ville bio korak do podviga. Sve do četvrte minute sudačke nadoknade momčad Krunoslava Rendulića je držala "nulu". Međutim, John McGinn je tada zabio za pobjedu engleskog premierligša.

Za Zrinjski su natupila devetorica hrvatskih nogometaša. Marko Marić je branio, Matej Senić, Stipe Radić i Mario Ćuže su odigrali cijeli susret, Antonio Ivančić je igrao do 62. minute, a Mario Tičinović i Dario Čanađija do 73. minute. Matija Malekinušić je ušao u igru početkom drugog dijela, dok je Tomislav Kiš ušao u igru u 77. minuti.

ASTON VILLA - ZRINJSKI MOSTAR 2.KOLO 21:00 , VILLA PARK, BIRMINGHAM
Aston Villa
McGinn 94'
1 : 0
Zrinjski Mostar
96'

Kraj utakmice u Engleskoj. Zrinjski je poražen 1-0.

90+4

Kakva šteta. McGinn je zabio u 94. minuti za 1-0.

90'

Šest minuta nadoknade na utakmici

75'

Diego Carlos puca nakon kornera, ali lopta odlazi preko gola

71'

Odlična prilika za Zrinjski. Kožulj je potegnuo, ali Martinez brani! Sudac je svirao zaleđe, tako da ne bi bilo ništa da je pogodio