Zubac odigrao jednu od slabijih utakmica sezone, Boston slavio protiv Sacramenta sa čak +53!

4

Philadelphia 76ersi srušili su kod kuće New Orleans Pelicanse uz još jednu monstruoznu utakmicu Joela Embiida koji je ubacio 42 poena i dodao tome 14 skokova za 33 minute na parketu

LA Clippersi slavili su na gostovanju u Washingtonu sa 116-115, a hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je jednu od slabijih utakmica sezone s tek dva ubačena poena za 12 minuta na parketu.

NBA: Los Angeles Clippers at New York Knicks

U izostanku glavnih igrača Clipperse su predvodili Coffey s 29 i Kennard s 25 poena te osam skokova i šest asistencija. Najbolji u poraženoj momčadi bio je Beal sa 23 poena.

Zato jedan drugi centar ne prestaje 'mljeti'. Philadelphia 76ersi srušili su kod kuće New Orleans Pelicanse uz još jednu monstruoznu utakmicu Joela Embiida koji je ubacio 42 poena i dodao tome 14 skokova za 33 minute na parketu. Dok je Kamerunac 'čistio' reket, Harris je izvana pomogao s 33 poena uz fantastičan šut 13/19.

NBA: New Orleans Pelicans at Philadelphia 76ers

U derbiju dana LA Lakersi su slavili protiv Brooklyn Netsa sa 106-96 uz 33 poena LeBrona Jamesa. Na drugoj je strani James Harden ostvario triple-double (33p, 12s, 11a), no osim 'Brade' tek su Mills (15p) i Bembry (12p) ubacili preko deset poena. Durant nije igrao zbog ozljede, Irving ne može igrati domaće utakmice.

NBA: Los Angeles Lakers at Brooklyn Nets

U bostonskom TD Gardenu Sacramento Kingsi doživjeli su najveći poraz ove sezone! Celticsi su slavili za čak 53 razlike (128-75) zahvaljujući briljantnim predstavama Jasona Tatuma (36p) i Browna (30p, 10s).