U pravu je Rodri...I mi koji gledamo nogomet i volimo ga i koji smo igrali nekako je previše i dosadi nekad...nema one draži da isčekuješ utakmicu nego svaki da
n skoro igraju...
Prikaži još ↓
kp
kp
18.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
E da nije sve u novcu a idioti plačaju tebe itd.igrače bilijunima.Ispunio bi ti želju od svega dosad zarađenog treba vam uzeti 70% i staviti na platnu listu.Tak
o da dobijate 3 tis.eu plače pa bi vidio što bi to tražio onfa bi govorio dajte bar 100 utakmica da igramo.Štrajkali bi vi meni malo sutra sad bi več trebao dobiti po prsima od saveza-uefe-fife-kluba itd.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
18.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko zarađujete od nabijanja te lopte trebali bi imat svaki dan utakmicu
ma
mario190
17.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
razmažene pičke,svi koji trče i zarađuju od lopte
Dk
Deaktivirani korisnik
17.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Jadni, baš mi ih je žao.. Profesionalni nogometaš, a ne može trčati 90 minuta 2 puta tjedno. Za plaće koje imaju još malo i igraju.
Da
Dadičko
17.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Haha, koliko love dobivate trebali bi igrati 4 utakmice tjedno! Koliko ima jedan kirurg koji operira po 4x dnevno?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .