umene u njemackoj u kielu sade plus 8, zovu nekakovu kisu al bez upaljeni alarma
st
siva tenzija
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
pozdrav svim ajdukovcima dok primaju bbb kitu u pak​​​ ​​​​​​​ ​​​​ ​
mm
mad max1
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta kažu u tebe u kielu da je presuho i boje se klimatskih promjena?
Dk
Deaktivirani korisnik
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Moramo biti fer u tebe i priznati da je slinamo mali provincijski režimski klubić bez stadiona i navijača i da nikoga ne zanima ta K0rp0racija u tebe
ma
maceb͏
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
m0nza95 otkud ti ta nula u imenu je Ii to simbol regularnih penala hajduka​ ​​​​ ​ ​​​​​ ​​​​
Nd
Nabocana do boIa
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
priznajemo da je ajdug nebitan klubic bez rezultata
Dk
Deaktivirani korisnik
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dosadna si
Nd
Nabocana do bola
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
monza to za slinamo svi znademo
big smile
28.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma nema kluba iznad Vukovar 1991 , ima da vas sve satare ....
@m0nza95 je derpe iz splita koji bi htio biti purger, ali to ne ide tako, peder nikada neće biti purger​ ​ ​ ​​ ​​​​​ ​ ​​ ​​
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .