Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Nd
umene u njemackoj u kielu sade plus 8, zovu nekakovu kisu al bez upaljeni alarma
st
pozdrav svim ajdukovcima dok primaju bbb kitu u pak​​​ ​​​​​​​ ​​​​ ​
mm
Šta kažu u tebe u kielu da je presuho i boje se klimatskih promjena?
Dk
Moramo biti fer u tebe i priznati da je slinamo mali provincijski režimski klubić bez stadiona i navijača i da nikoga ne zanima ta K0rp0racija u tebe
ma
m0nza95 otkud ti ta nula u imenu je Ii to simbol regularnih penala hajduka​ ​​​​ ​ ​​​​​ ​​​​
Nd
priznajemo da je ajdug nebitan klubic bez rezultata
Dk
Dosadna si
Nd
monza to za slinamo svi znademo
big smile
Ma nema kluba iznad Vukovar 1991 , ima da vas sve satare ....
st
letvaaja nam svima liže jaja ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​​​ ​ ​
lt
@m0nza95 je derpe iz splita koji bi htio biti purger, ali to ne ide tako, peder nikada neće biti purger​ ​ ​ ​​ ​​​​​ ​ ​​ ​​
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .