ima logike! da li je veće sjećanje na curu sa kojom si prošetao po plaži pod zvijezdanim nebom makar i samo par puta ili cure sa kojom si se dopisivao i mjesec dana ali se nikada nisi vidio? ili prijatelja sa kojim si nekada i iznenada u ponoć dogovorio i nakon 10 min krenuo na neki put ili nekog od prijatelja sa fb ili drugo sa kojima nisi nikada ni kavu popio?
De
Decco
5.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Istina
Kl
Kleopatra5
8.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobro receno
mo
monterizzo
10.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Vintage je in. Mada to nije kao nekad. Nekad si kroz cijeli album morao slušati onaj šum koji je radila igla. Ovo moderno baš i nije tako.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .