A gdje su tu u cijeloj priči prava djece, odnosno učenika? Svatko gleda samo svoje dupe, a za djecu ih boli - dupe. Učenici neka ispaštaju i snose teret, jel tako?
Ajvar
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Eto, do sad najmanje dvoje smatra da prava učenika nisu bitna
ha
hadred18
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Provedi anketu i sigurno će više od 90% djece odgovorit neka se štrajk nastavi.
Ja
Jaca-
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
hadred18 - meni je dovoljno mišljenje moje kćeri. Postoji razlog zašto djeca ne odlučuju od tome da li smiju pušiti, piti alkohol, tetovirati se.... ili hoće li
ići u školu. Postoji razlog zašto maloljetne osobe nemaju poslovnu sposobnost. Komentar ti je glup.
Prikaži još ↓
BS
Black Sabbath
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
hadred@ ako si ti možebitno odlučio biti propalica bez škole, to ne znači da to žele i svi ostali. U psihologiji se to zove projekcija.
st
stanko11
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Jaca dao Bog da tvoje dijete ili unuče bude profesor ili ucitelj pa da onda vidim sto ces raci ma ovo sve
Ajvar
27.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Daj bože da moje bude učitelj. 4-5 sati dnevno rada, za plaću više nego duplo veću od radnika koji zarađuju za njegovu plaću.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .