Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Aron333
Tako krvoločnu državu svijet dugo nije vidio
Knez Drpimir
Nisu vidjeli samo woke manijaci i antisemiti. Ostali vide nekaj neusporedivo gore - od okupiranog Tibeta, Konga, Sudana, Somalije, genocida nad Kurdima, Ujgurim Prikaži još ↓
Aron333
Od ww2 nije bilo većeg krvoprolića, samo što se ovaj umara u puuunooo celofana, ali svejedno smrdi.
Knez Drpimir
Aron: Kak sam i rekao - samo u glavama woke manijaka i antisemita. Samo u Ruandi je pobijeno milijun ljudi 90-te (od 10 milijuna stanovnika), u drugom kongoasko Prikaži još ↓
Aron333
Islamisti i hezbolah je priča za sebe i to je zlo, to nitko ne poriče. Međutim, ostati slijep i gluh na patnje i stradanja nevinih ljudi je isto zlo, bez obzira Prikaži još ↓
Aron333
Ako Izrael uspoređuješ s Ruandom, Kambodžom i slično, hmmmm, možda i nisi toliko u krivu...
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .