Nisu vidjeli samo woke manijaci i antisemiti. Ostali vide nekaj neusporedivo gore - od okupiranog Tibeta, Konga, Sudana, Somalije, genocida nad Kurdima, Ujgurim
a itd...
Prikaži još ↓
Aron333
25.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Od ww2 nije bilo većeg krvoprolića, samo što se ovaj umara u puuunooo celofana, ali svejedno smrdi.
Knez Drpimir
25.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Aron: Kak sam i rekao - samo u glavama woke manijaka i antisemita. Samo u Ruandi je pobijeno milijun ljudi 90-te (od 10 milijuna stanovnika), u drugom kongoasko
m ratu krajem 90-tih- gotovo 6 milijuna mrtvih, Kambodza 3milijuna, da ne nabrajam dalje, a imamo stotine milijuna mrtvih... Naravno da woke freepalestinci, podrzavatelji islamista nemaju pojma o ovome, nit im je bitno
Prikaži još ↓
Aron333
25.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Islamisti i hezbolah je priča za sebe i to je zlo, to nitko ne poriče. Međutim, ostati slijep i gluh na patnje i stradanja nevinih ljudi je isto zlo, bez obzira
na poricanje. Normalan čovjek treba vidjeti malu djecu, neishranjenu, bolesnu i ustrašenu... Pusti ideologiju, woke gluposti, dječica su nemoćna i jadna, nevina i njihove patnje idu na dušu svima koji okreću glave.
Prikaži još ↓
Aron333
25.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako Izrael uspoređuješ s Ruandom, Kambodžom i slično, hmmmm, možda i nisi toliko u krivu...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .