Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

sd
mali muric da je osto u Dinamu sad bi bio zvijezda,a ovak ce samo propast..nije dobro svadit se sa Zdravkecom..
in
Apsolutno se slažem s tobom! Sramota je da se Murić tako upropastio. Protiv Ajaxa se vodi nekoliko optužnica za uništavanje djece. Navodi se da je to nekakav no Prikaži još ↓
sd
znam ja da i oni imaju jednu od najboljih akademija u europi isto ko i Dinamo,ali pazi sta ti kazem,za par god. cemo gledat murica u nekoj 2.ili 3. ligi.ja bi i Prikaži još ↓
Sa
deda.. znaci svi bi se trebali bojat mamica pa kaj je on,kaj on ima odlucivat di bude muric igrao..jeb* ga kaj nije mogo pare pobrat opet..pozz:)
sd
pa ocito je da su zahebali mamica sa onim ugovorom,ako se sjecas.a vjerovatno je ulozio nesto novaca u njega i ocekivo zaradu nekakvu,logicno..tata muric mu ga Prikaži još ↓
KR
nek malom sad tata popravi štetu..ali mislim da je mali izgubljen za nogomet zahvaljujuč svom prepametnom tateku...i dobro je tako
ej
Ne moze mali zaradit nogama, koliko stari Murić moze razjebat kockanjem...pitajte zagorce....stari pobjegao od kamatara....Zrno razdora između Mamića i Murića s Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .