Dok je u svijetu 20,26h...kod nas je još 19,41h...
ko
korisnickoIMEee
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Znaš li sto je bilo?
co
covjek1994
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
U tom svijetu u kojem je 20:26 (tak se pise vrijeme inace) su palestinci, pakistanci koji vec k u tolikom broju da budu ih preplavili i preuzeli. Neka, neka tog
svijeta dalje od nas
Prikaži još ↓
dH
dELINQUENT HABITS
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
@mrzim znaš kome je 1941? tvojim možemosima, šmajserki i ivi drobilici. takozvanim krijesašima tj kresašima.
BB55(16-inch/45caliber)
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
I nekih 30% državljana Hrvatske koji ne mogu prežaliti što nije ostalo na 19:45
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .