Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Gdje je naš veleposlanik? Imamo li mi uopće diplomaciju ili ćemo i dalje dozvoljavati da nas orjunaši i nebeski narod blate po svijetu?
JR
Diplomacija će braniti Tomsona i Pavelića...? oklen si ti?
dH
pavelića?
br
Josipa igra se uzičko kolo kod tvojih roditelja u šabcu a ti tratiš vrijeme na komentare ovdje. Stavi šajkaču i opleti
JR
barba... ja znam gdje su moji roditelji, ti za svoje nikad nisi čuo...
Dk
Josipa je muško koje se voli oblačiti u žensko ;)
A1
Da je EU normalna trebali bi biti zbog ovoga diskvalifikovani!
A1
Poderao sam tri para opanaka za vreme velike bežanije. ​​ ​​​ ​ ​​ ​​ ​​​​​
cr
@ALFA 119 dudlaj mi kitu smrdine. srbija do tokia a manja je nego nokia​ ​​ ​​​ ​​ ​ ​​​ ​ ​​
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .