Gdje je naš veleposlanik? Imamo li mi uopće diplomaciju ili ćemo i dalje dozvoljavati da nas orjunaši i nebeski narod blate po svijetu?
JR
Josipa R
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Diplomacija će braniti Tomsona i Pavelića...? oklen si ti?
dH
dELINQUENT HABITS
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
pavelića?
br
barba rossaa
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Josipa igra se uzičko kolo kod tvojih roditelja u šabcu a ti tratiš vrijeme na komentare ovdje. Stavi šajkaču i opleti
JR
Josipa R
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
barba... ja znam gdje su moji roditelji, ti za svoje nikad nisi čuo...
Dk
Deaktivirani korisnik
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Josipa je muško koje se voli oblačiti u žensko ;)
A1
ALFA 119
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Da je EU normalna trebali bi biti zbog ovoga diskvalifikovani!
A1
ALFA 119 traktorista
19.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Poderao sam tri para opanaka za vreme velike bežanije. ​​ ​​​ ​ ​​ ​​ ​​​​​
cr
crnakutija
20.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
@ALFA 119 dudlaj mi kitu smrdine. srbija do tokia a manja je nego nokia​ ​​ ​​​ ​​ ​ ​​​ ​ ​​
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .