Jeste li gospodine novinaru bili ikad na koncertu malo jačih haevy metal bendova? Koja je to ikonografija i efekti. A vi se uhvatili ko mačak za stolnjak i derete jedno te isto..ustaše svi,ZDS,jadni Srbi nakon Oluje,jadni ovi jadni oni.. i dobra plaća za tu vašu svirku. A da malo odete na izlet recimo na Ravnu Goru pa da snimite prilog sa čim se tamo maše svaki tjedan...da se razumijemo svaki zločin ima ime i prezime,a vaše natkrivanje vas i vama sličnih ne traje od jučer..traje 100 godina a to je puno vremena. Princip je isti a sve su drugo nijanse. Malo razmislite...pa možete i prema zapadu..1 proleterska u Sloveniji..jako zanimljive stvari ..jako jako..
Hi
Hecata i Bo
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A šta ti domoljube radiš na Ravnoj gori ?? Ako si tamo bio onda s tobom nešto nije uredu
u6
user_66967
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
@amarcordxxx U sridu! Bravo!
Cl
Cleo007 ᅟ
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
dvadeset godina dno dna hahahahaa hahahahaaaa ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​​
Aron333
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
@TECHNO, Kao U, 45-te nije pao za Hrvatsku, nego za 3.Reich.
ŽS
Željko Sucic
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
gdje si bio 91
am
amarcordxxx
6.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dovoljno je gospodinu cijenjenom novinaru pogledati na YouTube...koliko ja vidim tamo se ne treniraju izviđači niti se peku kolači...za one koji nisu razumjeli.
am
amarcordxxx
7.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Znamo da on nije gospodin ali smo mi ipak učili bonton još u vrtiću
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .