I meni je ljigav ali govori hrvatski jezik bolje od pola ovih koji su kupili ulaznice za Thompsona.
Dk
Deaktivirani korisnik
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad je on profesor lingvistike na Filozofskom fakultetu Zagrebu. I inače navodno je za to veliki stručnjak i autoritet!
k0
k0077
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
I meni majku mu jebem četničku
is
isoc41
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
@Anonimus2017 moj prijatelj koji predaje hrvatski u gimnaziji takodjer ide sa mnom, mozes i ti s nama
An
Anonimus2017
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne zanimaju me ti masovni događaji ali zanimljivo bi biko vidjeti koliko je ivih domoljuba bilo ba Prijovićkinom koncertu.....to je taj mentalni sklop
is
isoc41
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bio sam u par navrata u Cavoglavama, (2006.,2007.,2008...), na Poljudu, Maksimiru, nikada nikakav incident, prijateljska atmosfera, ekipa s kojom sam pohodio is
te (a znalo je biti par buseva pod nasom organizacijom) ne uklapa se u stereotip koji navodis, niti u narativ koji mediji zele nametnuti... Ja osobno nikada nisam slusao cajke, niti moja ekipa, uvijek nam je rock bio primarni opus, a Thompsona slusam 25 godina..
Prikaži još ↓
An
Anonimus2017
1.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne govorim o incidentima nego o mentalnom sklopu. Dok god Thompson javno ne zatraži od svojih obožavatelja da ne ističu ustaška obilježja jer je to promašena po
litika nema tu sreće ali to se neće dogoditi jer ta ekipa ne vidi u tome problem. Fašizam je u teoriji i praksi isključivo zločin. Točka. Isto je i sa ekipom koja negira komunističke poratne zločine. Komunizam je kao ideja ok ali u praksi je isto proveo zločine i to treba osuditi. No ekipa koja ide na Thompsona ( 65% ulaznica kupljeno izvan RH) doći će ovdje, urlikati, veličati NDH, proganjati antikriste....i za 10 dana se vratiti u Njemačku te sa kolegama iz Srbije čistiti njemačke wc i biti jednaki auslanderi
Prikaži još ↓
An
Anonimus2017
1.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
I onda sa.istim tim kolegama iz Srbije i BiH slušaju cajke, idu u narodnjačke klubove itd.@isoc41 ako slušaš Thompsona 25 god sjet
i se što je imao na repertoaru nakon rata. Sličan glazbeni doseg kao i cajke no brzo je shvatio što se prodaje i vratio se na put gdje je stao nakon Čavoglava. Dakle nije to stvar velikog domoljublja nego prodaja onoga što se traži a bdw, kao branitelj je imao cca 2mj. ratnog staža
Prikaži još ↓
is
isoc41
1.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisi baš u pravu, kroz 90te je imao pjesme kojima je dizao moral ekipi na frontu na kojem je i sam sudjelovao kroz par postrojbi i kroz duži period (1991. su sn
imane Čavoglave dok je bio član ZNG, a 1995. je bio pripadnik 142. drniške brigade koja je među prvima ušla u Knin), poslije je sazrio i opus je postao ozbiljniji, ali tematika i dalje ista, od koje ne odstupa desetljećima, i kad nije imao za burek i sada kada ima love... ali i sada kada je ima plaća si sam mirovinsko i zdrastveno, za razliku od Mile Kekina...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .