Idemo Marko i 500000 Hrvata,još nas ima.Na respiratoru TT, Benčić, kekin, LGBT zajednice,ljevičari.Blizu je kraj tim nastranim spodoma,pravite djecu istospolni,a ne tuđu krasti iz Konga.
dahvaul
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo točno u sridu.
BV
Borgard Verlag
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Odlican
Forrest Gump
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
sirokibrijeg, jel ti to mi plaćamo socijalu zato da bi trošio na koncerte i cijelo vrijeme visio ovdje na portalu umjesto da neki k***c konačno radiš!
NeboBezOblacka
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tompson vam je prvo ispraznio mozgove, a sad će i džepove, po crka će te u subotu svi na vrelom zvizdanu
NeboBezOblacka
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
joj daj f uj ... ne makljam se sa slabijima od sebe
dahvaul
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Onda komentiraj tam kod sebe brekalo.
NeboBezOblacka
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
ne udaram jad i bijedu.... sm r diš i žalim te
Dk
Deaktivirani korisnik
30.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha, 500.000 posjetitelja?! Karte odmah rasprodane ali ih svejedno još uvijek masovno prodaju po svim internet mrežama i portalima. Malo su se švercerski dil
eri preračunali!
Prikaži još ↓
pu
purgersirokibrijeg
1.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
500000 to cjela ljevica, LGBT populacija komunisti,jugo nostalgičari neće okupit za 10 godina.Daj neka Zagreb, TT,Benčić,kekin i ekipa sa SDP pokušaju organizir
ati nešto u zg.Tvrdim 10000 ljudi maksimum,uz gratis ulaznicu ,hrenovku i pivo.Ovo je za grad Zagreb najveći događaj u zadnji 30 godina.Nek gradonačelnik objavi koliko je zaradio grad od ovoga u promociji i novcu.Tvrdim više nego za cjelu sezonu
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .