Čija je zasluga dovođenje domingueza? Bobanova, a ti ga stalno pljuješ eto sam si sada priznao da je boban napravio dobar posao...polako te učim nogometu, počeo
si shvačati 🤣🤣🤣
Prikaži još ↓
An
Antidonkeyyy
24.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hebes zlobana,uefa latentni homicu i hebo te frfljo. Dinamo je prvak,a ti pati...🤣🤣🤣
UM
Uefa Mafia
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A zasluga je kovina i zvonetova a ti pati trans pošpricanko 🤣🤣🤣
An
Antidonkeyyy
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije zasluga ni frfljina ni zlobanova,zasluga je iskljucivo kaj je Stojković ostal,kaj je ljubičić otisel i kaj je Livaković dosel.
Kak unistavam latentnog homi
ca uefu...🤣🤣🤣Dinamo prvak,homic na aparatima...
Prikaži još ↓
UM
Uefa Mafia
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A livaković ti izjavio da se vratio na bobanov poziv i nagovor i da kad ga je boban nazvao da nije dvojio ni sekunde i boban je ispregovarao dolazak, a igrači n
a tv emisiji su izjavili da je kovačević odličan trener i da im je gušta radit sa njime i da su svi iz njega i da je stvorio zajedništvo kakvo nikad nisu imali, a ljubičić je doveden za badave a prodan za finu lovu nakon par mjeseci, a stojkovića nitko nije tjerao iz dinama, ponuda je bila ali je odbijena u dogovoru s igračem, čak je i sam stojković rekao da nije istina da su ga htjeli prodati u podcastu...hahaha pojma nemaš, uništen si transiću, odi si promjeni uložak od menge i popij tabletu hormoni ti divljaju i uništavaju te kao i ja 🤣🤣🤣🤣
Prikaži još ↓
An
Antidonkeyyy
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Unistavam latentnog homica uefu s lijevom rukom...🤣🤣🤣
Livaković nije dosel zbog zlobana nego zato jer obozava Dinamo,Stojkovića je zloban htel prodati za kikiri
ki jer ga ne podnosi,jer ga nije on dovel u Dinamo.
Kak god okrenes Dinamo je prvak a ti pati,tovaru...🤣🤣🤣
Prikaži još ↓
UM
Uefa Mafia
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
To kažeš ti a livaković i stojković su rekli drukčije i to javno na tv-u a ti se tješi fritulašu sa bijelim posipom od kove i zvine 🤣🤣🤣 još će te špricati dugo
dugo a ti češ krepat u muci i ljubomori
🤣🤣🤣
Prikaži još ↓
An
Antidonkeyyy
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
To si ti nekaj sanjal,a vidim da volis bijelo,ti bi voljel da tvoj ajdug digne pehar,ali to ni tvoji unuci nebudu dozivjeli...🤣🤣🤣kak dominiram nad latentnim hom
icem uefom...😂😂😂
Prikaži još ↓
UM
Uefa Mafia
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Opet više pluseva od tebe, kakvo gaženje, a jadni donkey jedino plus ima šta si sam daje 🤣🤣🤣 ee donkey, moraš još puno učiti o nogometu 🤣🤣🤣 i vidi ti i ja može
mo u nedogled ovako ali očito je da su zvone i kova dobro odradili prvu sezonu u dinamu, to je čak i bjelica rekao koji je sa dinamom puno toga napravio isto je rekao andy bara koji je jedan od najcjenjenjijih stručnjaka u našem nogometu...očito si ti pristalica mamića i zato te smeta sve
Prikaži još ↓
An
Antidonkeyyy
25.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma mozes si i sto pluseva sam dati,badava ti je kad te svaki put unistim,uefa latentni homicu.🤣🤣🤣🤣pusti suplju pricu,pojma nemas tovaru...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .