"Ovim centrom će se povećati broj privatnih proizvođača električne energije prisutnih u Hrvatskoj tako da njihova prisutnost, zbog potencijalnih viškova, može s
manjiti cijenu električne energije za građane i gospodarstvo." Dočim netko počme spominjati uštede i smanjenje cijena za gradane, pali se crvena lampica! Nitko nikada nista nije radio da bi gradanima bilo jeftinije!
Prikaži još ↓
te
tempelhof
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Nama nista ne treba,niAi,ni farme,tvornice,...samo robni centri s kafićima da lakše ništ koristi s 0 radnog staža kukaju kako ništ ne valja
banšokčević
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
U Topuskom da ispadne cigla iz kamiona bila bi investicija , ništa od toga samo naslov
??
????
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ma bez veze, daj ti meni garažu prenamjeni u hapartman, nabiješ cjenu, prst u uvo i hi life.
HDZ iznad svega
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
solari tamo nisu toliko iskoristivi. zaboravljamo da i po 5, 6 mjeseci kod nas na sjeveru zna biti s minimalno sunca. a solari bez sunca rade s 10% kapaciteta.
Arch Stanton
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hrvatima i treba umjetna inteligencija pošto baš i nemaju prirodne
sarcasmo
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Nama treba poljoprivreda, hrana. Vodu imamo, ali ostat ćemo brzo i bez toga. Pogledajte što se dogodilo ljudima kojima su izgradili AI data centar u blizini. Ne
maju ništa od toga, a nemaju više ni vode.
Prikaži još ↓
Ti
TitoTifusar
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajmo prosvjednici na ulice....kakve tvornice i farme na banovini....vratite željezaru i rafineriju i Cmrde s njima
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .