Hrvatski Telekom izvijestio je u 11 sati kako i dalje ima problema u sustavu, ali da rade na tome da ih što prije uklone. Dodaju kako bi sada trebali raditi pozivi na 112
Pokretanje videa...
DRAMA U ZAGREBU Lokomotiva iskočila iz tračnica i udarila u jumbo plakat: 'Umalo tragedija'
FOTO Istesana Rozga izvijala goli strukić pred 'svekrvom' Vjekoslavom i vjernim fanovima
Iskoristi svoj Oranž