Obavijesti
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ko
Da, samo je problem to sto kada moj cucak uhvati lopticu, vise ju ne pusta.. :)
Gi
da mi se pas mora igrati sam cijeli dan, upitao bi se kakav sam mu ja to prijatelj
u2
Pravi cucak jednom donese lopticu, a kasnije i lopticu i taj aparat rastavi na sastavne molekule ;))
EvEvil
moja si je sama bacala lopticu i bez stroja. :D ....uh, kako mi nedostaje. :(
zg
ima li što za stanove manje od 200 m2 ?
ma
To je baš za ljene, debele amerikance.
tigric@77
fućkaš to kad je pesek sam ako nemaš vremena za igranje nemaš psa :)
se
najbolje da kupiš psa pa nek se netko drugi brine o njemu..šta si ga uopće kupi?! za ga prošetat subotom na špici -.-
ja
Moj bi nosio lopticu dok se ne bi srušio.
Ujo67
Svaka čast!Dobra fora:)
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .