Već smo se ponadali da je NESTALA kad ono😭Pa dobro 24 sata dokle vi mislite ovo objavljivati?
Tiho123_1
31.7.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ali si ti sunašce ne možeš pomoći pa svaki puta klikneš i još k tome iskomentiraš
Dk
Deaktivirani korisnik
1.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne ja sam oblačna,ali sunašce sjaji da osvijetli tebi pute koja ne vidiš?Imam pravo na komentiranje kao i ti ponizna i poslušna obožavateljice Andrašice.
Tiho123_1
1.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislio sam ti skrenuti pažnju da svakim klikom joj raste samopouzdanje i popularnost zato nemoj klikati na nju i netati će sa scene.
Dk
Deaktivirani korisnik
1.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Uopće joj ne klikam,a inače strašno sam razočarana njome,bila mi je simpa ispočetka.Na Facebook me blokirala kad je vidjela da sam napisala knjigu i nešto komen
tirala u vezi Huljića i Graše da ih baš i ne vole u Splitu.Smrtno se uvrijedila.Btw onako komentiram neke kolumne jer i sama pišem,ali ona prećera.
Prikaži još ↓
Tiho123_1
2.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Možemo li dobiti link na tvoju kolumnu...
Dk
Deaktivirani korisnik
2.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne može ,da se možete iživljavati po meni?Osim toga pišem sasvim nešto drugo i ozbiljnije.Ne bi vam bilo zanimljivo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .