Nikad nije vozio brzo, uvijek je pozdravljao susjede i nosio im vrećice iz dućana.... Uvijek iste floskule
hrvat sam zajebat ću te
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
odličan komentar svaka čast 😂
Trknuti.pera
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I svaku nedjelju išao na misu, to si zaboravio😉
spokivg
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I drago mi je da sam ja tu a on.....
Trknuti.pera
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Da nije divlja mogao je i on sad sjediti i tipkati komentare
to
toma789
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
jagodica da li ćeš isto tako reći ako takav "dobrica" usmrti nekoga od tvoje obitelji ili nekoga do koga ti je stalo samo zato jer je prebrzo vozio?
Ma
MarkoRistić
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
@Trknuti.pera da glup... biciklist nije iso preko crvenog danas bi motorist bio ziv.
Trknuti.pera
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
@MarkoRistić da balavac nije letio 150 po aveniji oboje bi bili živi
Luton Town
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A ti znas da je biciklist isao na crveno?
Ma
MarkoRistić
21.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
@Trknuti.pera di pise da je iso 150km/h i da je iso 70km/h opet bi poginuli i opet bi bio kriv vozac bicikla koj je iso kroz crven
o.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .