ajme, kad na ovakve komentare vidim minuse poželim tim osobama koji ih stavljaju istu sudbinu!! prestrašni ste!!
LT
Lady Taky
3.3.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
leonica pusti te osobe ,ko ih jebe to ionako nisu ljudi.
Bo
BobCat
4.3.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
iskreno, nisam dao ni plus ni minus na ovaj komentar - al da mene netko tako hladnokrvno ubije ja NE ZELIM pocivati u miru bozjem.. nikad nikome nisam zlo nanio
. nikad nikog opljačko, povrijedio.. u suštini nemam (vecih) grijeha - al taj vas bog NIJE moj bog. ili je brutalno okrutan ili nema nikakvog osjecaja za patnje "njegove djece" i ako postoji ja se tog istog ODRIČEM..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .