Igore svak je kovač svoje sreće no ti nemaš čime kovat svoju! Jednostavno nemaš kadra, a naj gore od svega je što će umjesto kojeg nužnog pojačanja Hajduk nastavit sa rasprodajom ove golobrade dice! Kao trener bit ćeš u paklu jer će ti stalno odlazit igrači! -P.S. niste bili bolji nit ste igrali dobro!
deda52
8.8.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A koju dicu će prodati,ovih jedanaest plus oni što su ušli.Jedino što je valjalo bio je Kalinić, Sve ostalo je farsa.pa, nema više niti talentirane dice
eg
egzekutor
8.8.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Nikad od dreka ne mozeš napravit kolač......a ako i pokušaš...onda je to jestivo kao i ovo što smo gledali večeras.....
sk
skibidibiiip
8.8.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
...a otić će ko ova ekipa balavaca prije za po 300-4000 tisuća eura!
GARFILD
9.8.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A Tudor je veliki stručnjak i iskusan dokazan trener...
sk
skibidibiiip
9.8.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
...Tudor je sve što si Hajduk može priuštit, s druge strane sjeti se Slavena B, Štimca,..masu ostalih!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .