Odlazi u klub koji će se 80% vremena braniti i Baturina će se uklopiti u to sve i nikako neće moći doči do izražaja jer takvom igraču trebaju klasni suigrači s kojima će nešto odigrati, ni Messi da je tamo nebi mogo ništa sam.
di
dinamo93
11.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta ti pričaš blage veze o nogometu nemaš, daj me sramoti se molim te , niti znaš kako igraju niti tko im je trener neznalico jedna
SB
Space Burek
11.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Vjeruje mda si gledao njihove utakmice samo kada su igrali protiv jačih i normalno je da su se onda branili. Como je prvi klub nakon x godina koji je došao iz d
ruge lige i nije bio kanta za napucavanje. To je klub koji za sada radi odličan posao i možda bi mogao napraviti rezultate kao Napoli u slijedećih 10ak godina. Ne mislim na naslov nego na razvoj kluba.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .