Ukrajinci mogu biti sretni sto je Putin na celu Rusije,da je netko drugi odavno bi Ukrajina bila parking
mj
miIanović je antihrvat
25.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
tito je zIocinac svih zIocinaca, svi ostali pa onda on ispred svih. Pogledati dokumentarni film huda jama i sve će biti jasno.​ ​​​ ​ ​​​​ ​
opasna macka_817͏͏
26.6.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
@Neda Beken je psihijatrijski slučaj Kamoćemo - od 2007. piše komentare po hr portalima. Mather iz Kragujevca je ponosna i svaki m
jesec šalje penziju. ​​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .