da je to napravija sucu,odvjetniku,ministru, mijenja bi se zakon po hitnom postupku, ali opet dobro što će ga pustiti da se barem od doktorice obitelj osveti, sramota od suda!!
Dk
Deaktivirani korisnik
10.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Još se ne zna dal' je on ubojica....baš ti je super razmišljanje.
Dk
Deaktivirani korisnik
10.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
On je ubojica!
M1
MARIO 1980
10.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
a ne ja sam.. krivi iskaz,loš alibi.... eto ga... ma di bi on to,baš neki pametan pari....
Dk
Deaktivirani korisnik
10.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
pa kako ti znaš da je on taj?
1.Bio je u blizini jer sta ja znam uređuje taj apartman
2.Lagao je zbog straha da ga ne zatvore pošto ne vjeruje u rad polici
je,suda itd
3.Nema motiva
4.Nije priznao ništa
5.Možda se nije slagao sa djecom,a djeca samo žele pronaći krivca
6.Pitanje je koliko je pouzdana snimka kamere gdje je navodno bio
7.Zašto nisu pronašli nož koji je bacio kada znaju gdje je bio
8.Možda je naletio na već ubijenu ženu i onda od straha da ne bude optužen lagao
Smeta me to tvoje zaključivanje na temelju par riječi novina.
Bi li radije da zatvore ubojicu ili ne?
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
10.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
da nisu sigurni da je on ne bi proveo vrijeme u pritvoru, pustili bi ga odmah, njegov otisak šlape je ostao u krvi iste šlape koju je zajedno sa robom bacio pre
ko mosta dok je vozio biciklu tu su ga snimile kamere, šlape i roba su pronađeni i na njima su pronađeni dokazi, još u sto nije prošao poligraf, i ti si mi neki znanstvenik1.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
11.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne pratim slučaj previše,no ne sjećam se da su pronašli ikakvu slapu i slično.
Tako da nezz.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .