Teško bolestan, a on odlazi 3000km dalje na dogovorenu tuču...znate li što za dijabetičara znači prijelom, udarac u bubrege ? Lik očito ne odiše inteligencijom. Žalim njegove roditelje, bolje bi im bilo da zaborave da su ga imali.
{matrix}
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
3000? Mozda duplo manje?
HateDrunkDrivers
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
mislila sam i povratni put (koji još nisu odradili).
HateDrunkDrivers
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
treba platiti benzin za to, i za tamo i za natrag (onda dođe na 3000km), on spiska sve pare da se pomlati s nekim strancima, a za njegov dijabetes očekuje da mu
država sve da besplatno ???!!!!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je mjerio i doma. Pricaju bedastoce
{matrix}
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Realno iz Zagreba sam, a ko mu je kriv. Moras stvarno biti budala i ici tamo a nisi proucio njihove zakone i kako kaznjavaju navijace.
kl
kleineman
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
A što to za dijabetičara znači prijelom ili udarac u bubreg?
da
darkman051
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
@ {matrix} Za sad je duplo manje. Valjda se ipak žele vratiti doma i ako to ne ovisi o njima.
đu
đungđan
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
@kleineman dijabeticarima dugo treba da zaraste rana pa si sad zamisli da slomi nesto
kt
kaj te briga2
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
znaci da je zdrav odlazak na tucnjavu bio bi inteligenntan potez
Dk
Deaktivirani korisnik
7.9.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
I što im je to trebalo??? IQ daleko ispodprosječan...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .