sad ce 4 godine sve svoje neuspjehe svaljivati na bandica
Dk
Deaktivirani korisnik
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Uletili su u najbolje vrijeme!
Mj
Mjerilooo
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Bas,to je kao hdz preuzme sdp-u vlast il obratno i kad ih se pita na kraj mandata zasto niste nista napravi onda odgovaraju pa bila je u kaosu drzava,morali smo
to sredivat
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Pozdravite se sa kartom za zet od par kuna.
03
03041
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa bili str prejeftini. U Rijeci 1 zona vrijedi 1 sat a košta karta 10 kn ako uzimaš kod vozača ili 7,75 na kio ku
Dk
Deaktivirani korisnik
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Croatico🤙 Kome je skupo nek ide pješke .
bm
beskorisni molloM
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
pa tako je uvijek, uvijek koriste isprike da bi obmanjivali i eksploatirali ljude koji to naravno uvijek naivno povjeruju..kakav narod,takva vlast
ka
katalizator
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
najte scati,još niste ni kofere počeli pakirati ..
HH
Hana Hana
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Netrebaju culi smo financije grada u banani
TP
Timotej Prvi
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Svi seru po onima prije, da ne moraju ništa radit tokom svog "mandata"
hf
haška formula
4.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Evo već je počeo kukat. Sada će svoju nesposobnost prebacivati na prethodnike. Ali, glavno da je dobio vlast.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .