Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

AnarchoSyndicalist
Baš bi bilo dobro da Argentina izgubi. Ne mogu ih smisliti.
Puno volim Hrvatsku
Ja isto, odvratni su mi do bola.
ChandlerBing4
a jesu, ja jedino zbog Messija navijam za njih, kada on prestane igrat zelit cu im na svakoj tekmi poraz
mh
ja nemogu nikog smisli osim hrvacke
DH
To se zove Ljubomara na uspjesne
MD
Draža ti je Kuba
TP
@Moby Drea vrati mi bokserice​ ​​​ ​ ​​ ​ ​ ​​​​ ​ ​
shaqqq
2-0 kme kmeeeeee kmeee kmeee
Teddy Bear Bundy
@ChandlerBing4 A ja baš zbog Messija ih ne mogu smislit, lik mi je turbo prepotentan i antipatičan. Nisam ni mislio da i u ovoj ut Prikaži još ↓
pt
Meso je septičar
ag
Teddy je peder i drka na Penlada a prica o Messijevim penalima. Kakva ironija Hahhahahahahhahahahaha Hahahhahahaha
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .