Baš bi bilo dobro da Argentina izgubi. Ne mogu ih smisliti.
Puno volim Hrvatsku
19:36
Uređivanje komentaraOdustani
Ja isto, odvratni su mi do bola.
ChandlerBing4
19:42
Uređivanje komentaraOdustani
a jesu, ja jedino zbog Messija navijam za njih, kada on prestane igrat zelit cu im na svakoj tekmi poraz
mh
mislo hadezejac
19:47
Uređivanje komentaraOdustani
ja nemogu nikog smisli osim hrvacke
DH
Demeter Hrana
19:57
Uređivanje komentaraOdustani
To se zove Ljubomara na uspjesne
MD
Moby Drea
20:09
Uređivanje komentaraOdustani
Draža ti je Kuba
TP
Torca Pančevo
20:30
Uređivanje komentaraOdustani
@Moby Drea vrati mi bokserice​ ​​​ ​ ​​ ​ ​ ​​​​ ​ ​
shaqqq
21:06
Uređivanje komentaraOdustani
2-0 kme kmeeeeee kmeee kmeee
Teddy Bear Bundy
21:07
Uređivanje komentaraOdustani
@ChandlerBing4 A ja baš zbog Messija ih ne mogu smislit, lik mi je turbo prepotentan i antipatičan. Nisam ni mislio da i u ovoj ut
akmici neće pucati barem jedan penal. Na prošlom prvenstvu je u svakoj utakmici barem jednom pucao jedanaesterac!
Prikaži još ↓
pt
pomocni tockovi
21:18
Uređivanje komentaraOdustani
Meso je septičar
ag
agilan
21:20
Uređivanje komentaraOdustani
Teddy je peder i drka na Penlada a prica o Messijevim penalima.
Kakva ironija
Hahhahahahahhahahahaha
Hahahhahahaha
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .