Svaka čast agentima koji su uvalili Bobanu ovog Teletabisa iz Nepala i Vidovića. Za Barinog pulena da ne govorimo ,sad pokazuje da niti u 4. ligi on nema što raditi. Ako ih se na ljeto ne riješe pošto potom,rezerve u B momčadi mogu biti da ih bude dovoljno na treninzima.
su
superpametni
4.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bayernovi skaut ovi i menađeri su glupi?
tk
tkenc10
4.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
a je su ga uvalili 50 000eura ,to je za dinamo sta je za mene orbit zvaka
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .