Kako bi bilo lijepo da Englezi izgube ovu i slijedecu protiv Paname. Mi da dobijemo obadvije i onda Englezi da odu doma. Lijepo je sanjati. 😂
kn
knaufer
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
To bi bilo najidealnije...ovaj Kane mi diže želučanu kiselinu kad ga vidim
ni
nick1209
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kane mi toliko ni ne smeta koliko Englezi svojom bahatošću opčenito.
mh
mislo hadezejac
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
meni je ljep
kn
knaufer
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa zna se da oni vole dečke.
CY
Cole Younger
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
knaufer...ne znam na šta točno misliš ali meni je Kane već odavno odvratan jer glumata , pada , previja se samo da iznudi žuti karton , slobodan udarac ili pena
l i to radi cijelu karijeru. Van serijski je strijelac ali se previja i time iznuđuje faule , zgrči se , napravi njušku koda su mu odrezali nogu a onda za par sekundi trči ko lud i vidiš da mu nije ništa bilo.
Prikaži još ↓
mindcircus
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Meni Declan Rice. Tako me irritira!
mindcircus
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ali sad ne kontam. Ako Englezi izgube ovu i pobjede panamu… a mi pobjedimu panamu i izjednacimo sa ganom… zar nebi mi ispali?
vT
vTec
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
nemoj biti smiješan. bit ćemo sretni ako osvojimo jedan i po bod
kn
knaufer
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hebate nama su uvalil 3 komad do 50 minute, a Afrikancima ne mogu ni zapucati, kako to?
vT
vTec
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
vrlo jednostavno. prvi gol je iz penala, to se ne računa. ostaju samo 2. drugi gol iz kornera, uđe i ćoravoj kokoški. ostaje 1. taj 1 je u drugom poluvremenu ka
d smo se raspali.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .