Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ni
Kako bi bilo lijepo da Englezi izgube ovu i slijedecu protiv Paname. Mi da dobijemo obadvije i onda Englezi da odu doma. Lijepo je sanjati. 😂
kn
To bi bilo najidealnije...ovaj Kane mi diže želučanu kiselinu kad ga vidim
ni
Kane mi toliko ni ne smeta koliko Englezi svojom bahatošću opčenito.
mh
meni je ljep
kn
Pa zna se da oni vole dečke.
CY
knaufer...ne znam na šta točno misliš ali meni je Kane već odavno odvratan jer glumata , pada , previja se samo da iznudi žuti karton , slobodan udarac ili pena Prikaži još ↓
mindcircus
Meni Declan Rice. Tako me irritira!
mindcircus
Ali sad ne kontam. Ako Englezi izgube ovu i pobjede panamu… a mi pobjedimu panamu i izjednacimo sa ganom… zar nebi mi ispali?
vT
nemoj biti smiješan. bit ćemo sretni ako osvojimo jedan i po bod
kn
Hebate nama su uvalil 3 komad do 50 minute, a Afrikancima ne mogu ni zapucati, kako to?
vT
vrlo jednostavno. prvi gol je iz penala, to se ne računa. ostaju samo 2. drugi gol iz kornera, uđe i ćoravoj kokoški. ostaje 1. taj 1 je u drugom poluvremenu ka Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .