Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Br
Kuiš ono, mis'im ne. Nema mjesta za Mišića, Belju, Oršića itd itd, ali ima mjesta za leđoboljnog Ćaletu-Cara, petoboljnog Erlića, Gvardiola s jednom nogom, dedu Modrića, Kovačića ala Matea Van Formea, Fruka, Moru, Matanovića... Dinamo bi čak i s antitalentima poput Filipovića i Domingueza rasturio ovaj kadar naše reprezentacije s barem 2 razlike. Neka Dalić izađe pred milijarde ljudi i objasni koja je poanta Ćalete-Cara, Erlića, Fruka, More i Matanovića u kadru bez ijednog lijevog beka, s jednim pravim lijevim krilom, jednim pravim desnim krilom i jednim pravim desnim bekom?
Cs
Pred milijarde 😅 Ali da, ovo je već komično da nema popunjene pozicije. Beljo i Stojković su morali biti u ovoj ekipi
2f
Vlasica,perisica,marija pasalica si namjerno zaboravil ili ?
Br
Da, namjerno sam ih zaboravio jer su oni dobili pozamašne minute na ovom prvenstvu. Ćaleta-Car, Erlić, Fruk i Moro nisu dobili ni sekunde. Matanović je dobio ni Prikaži još ↓
JayJayOkocha
masni otiđi više
JayJayOkocha
Oršić ga zadužio a on zove panjeve
be
Komentar bi imao tezinu da ga nije napisao apsolutni re*ard, ovako su samo rijeci nabacane
JayJayOkocha
repka nije tri godine ništa napravila,i on uporno zove
be
Repka je imala jedno prvenstvo u 3 godine i ispali od Italije golom u zadnjij minuti. 3 godine, kao da je prvenstvo svakih 2 tjedna. Zašto si rekao 3 a ne 4
JayJayOkocha
2023 liga nacija finale...moglo se osvojit ,opet krivo postavio
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .