Da imas imalo pameti u glavi dao bi neopozivu ostavku!Da se razumijemo smeće se dugo dugo gomilalo,nije to od jučer ali TVOJ glavi adut za pobjedu na izborima je upravo bio riješavanje Jakusevca!Ništa nisi napravio, ovo da se Banditosu dogodilo razapeo bi ga!!Lupao loncima,vezao se lancima i slicno(ono što u biti radis najbolje)
Ka
Kali12
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Parizerašu, samo ću te podsjetiti Bandićeve izjave iz 2007. : "Ako do 2012 spalionica ne bude izgrađena, osobno ću se zapaliti na trgu!". Do 2012!!! deset godin
a je prošlo, a brdo na Jakuševcu se samo povećavalo! Niste srali po Bandiću poslje tog obećanja, štoviše, dali ste mu još dva mandata, a spalionica 0 bodova! hDZ je uspješno opsrtuirao i spriječio izgrdnju spalionice u Brezovici ove vlasti, iako je 2018 sa Bandićem glasao upravo za igradnju iste u Brezovici! Jakuševac nije zatvoren upravo iz tog razloga! Pametno dovoljno!
Prikaži još ↓
zu
zutalignja
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Reci ti meni da li se u u njegovu mandatu urušilo dva puta u MJESEC dana to brdo smeca??!!
Ka
Kali12
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa nije brdo od prije 3 godine!!! Pa nisu cijevi u Zagrebu koje pucaju postavljene prije tri godine, nego se nije ulagalo preko dva desteljeća u njihovu izmjenu
! I to brdo se puni već par desetljeća, i odron je pitanje vremena! Možda ga je recimo potres načeo!? Jel i za potres kriva ova vlast? Plaćaju vas da lajete i lažete ne bi li se lopovi opet dočepali vlasti!
Prikaži još ↓
nec.1996
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je Kali12, pa vlada RH je kriva, neda lovu da se ulaže u Jakuševac!!!
Državni neprijatelj
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Kali12@ ne trudi se.
zu
zutalignja
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Kali12 vidim da se grcevito boris za senfa..svaka ti cast
Ka
Kali12
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne borim se za Senfa, borim se protiv krim. org. hDZa odnosno rak rane ove države! Nije uopće sporno da se Možemo nije snašao na vlasti kako su zamislili, imali
su pogrešne poteze, nekad spore reakcije, ali reći ću opet, bolje i da se na nekim graškama netko nauči (ne kažem ovdje samo za Možemo, nego bilo tko novi bez iskustva ako dođe!), biti će jeftinije nego koliko bi već "iskusni" u upravljanju hDZ pokrao i zarobio institucije!! Već možemo vidjet kako su krenuli Vanđelića blatiti i napadati, samo da ga ocrne, a vidjet ćete šta će mu sve pokušati natovartiti da ga diskreditiraju i prikažu lošim izborom!
Prikaži još ↓
lolita 29
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
kali ne vrijedi, uzalud ti trud osudjeni smo na propast! kad procitam bolje lopov od ovog smuci mi se.. ocito mnogi u hrvatskoj vole da ih se krade,laze ...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .