Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

da
vatrenima je bolje da se priberu i upitaju se di ovo sve vodi...super pobjeda je pobjeda ne gleda joj se u zube,laganih tekmi nema nit ce ih bit,ali zelja,pozrtvovnost,koncentracija ne ovise o protivniku tako da......
me
daj pitaj srbe kaj bi dali da maznu panamu s ovako losom igrom, ili mađare, ili talijane, ili slovence, ili poljake, ili dance...aj ne john arne riise
da
nemam ja koga sta pitat,lijepo je da pobjedimo i kad smo losi ali reci mi kad je bila nasa zadnja kontrolirana i efikasna utakmica? stalno se dicimo i pucamo na Prikaži još ↓
me
pa mi se dicimo i pucamo na visoko nego kaj bi trebali rec, da idemo ispast u skupini?! btw koliko sam i skuzio najave su bile da idemo proc skupinu i nismo nis Prikaži još ↓
sa
dobro ljudi pa ja ne kuzim zakaj se kod nas ne smije nikog kritizirat? cak i dok je konstruktivna kritika nije dobro. pa jel stvarno tesko priznat da je ovo bil Prikaži još ↓
da
pa super nek se dicimo ali onda nemaj usporedivat sa srbijom,poljskom i drugim repkama....naravno da nebi trebali rec da cemo ispast u skupini ali i da ispadnem Prikaži još ↓
da
samo.schilano pa tocno to i onda kad napravimo rezultat ide ono klasicno eeh di su sad oni sta su govorili ovo ono ....pa ja sam najsretniji kad odigramo dobro Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .