vatrenima je bolje da se priberu i upitaju se di ovo sve vodi...super pobjeda je pobjeda ne gleda joj se u zube,laganih tekmi nema nit ce ih bit,ali zelja,pozrtvovnost,koncentracija ne ovise o protivniku tako da......
me
medenii
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
daj pitaj srbe kaj bi dali da maznu panamu s ovako losom igrom, ili mađare, ili talijane, ili slovence, ili poljake, ili dance...aj ne john arne riise
da
daimon
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
nemam ja koga sta pitat,lijepo je da pobjedimo i kad smo losi ali reci mi kad je bila nasa zadnja kontrolirana i efikasna utakmica? stalno se dicimo i pucamo na
visoko a sa kojim pravom? treba bit realan i samokritican kako mi navijaci tako i sami igraci .....nije sramota izgubit i odigrat lose protiv bilo koga ali ponavljam treba bit zara,zelje i borbe
Prikaži još ↓
me
medenii
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
pa mi se dicimo i pucamo na visoko nego kaj bi trebali rec, da idemo ispast u skupini?! btw koliko sam i skuzio najave su bile da idemo proc skupinu i nismo nis
ta manje pokazali od ekipa koje imaju 3 boda, a pogotovo kaj smo igrali katastrofa jucer pa pobijedili...zamisli, protiv engleske nije bilo lose ali smo izgubili kad smo se isli nadigravat, i ko bi onda svakome ugodio?!
Prikaži još ↓
sa
samo.schillano
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
dobro ljudi pa ja ne kuzim zakaj se kod nas ne smije nikog kritizirat? cak i dok je konstruktivna kritika nije dobro. pa jel stvarno tesko priznat da je ovo bil
a jedna od najlosijih tekmi ne hrvatske nego bilo koje 2 ekipe uopce. pa otkud takva zadrtost i ogranicenost da svi misle da je to odma osobni napad. ljudi moji pa cinjenica je da su igrali kriminalno. kaj bi trebali rec bravo kaj je panama imala 7 kornera? kaj su nas prolazili po bokovima ko d anas nema? pa dajte budite malo realni
Prikaži još ↓
da
daimon
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
pa super nek se dicimo ali onda nemaj usporedivat sa srbijom,poljskom i drugim repkama....naravno da nebi trebali rec da cemo ispast u skupini ali i da ispadnem
o po trenutno pokazanom do sad nebi bila ni velika stvar da ispadnemo odnosno bio bi veliki uspjeh da prodemo pa onda korak po korak.....ovo nije pljuvanje,ja sam samo reko da se decki sami trebaju zapitat skupa sa izbornikom sta i kako dalje jer ovako ne ide ni protiv ekipa koje su iza 30. mjesta a kamoli nekoga u top 20 .....evo samo cu rec nadam se da decki nisu motivirani i nabrijani na ove tekme i da love formu za drugu fazu,drzim fige i uvijek sam uz njih ali da cu podrzat losu igru,to necu
Prikaži još ↓
da
daimon
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
samo.schilano pa tocno to i onda kad napravimo rezultat ide ono klasicno eeh di su sad oni sta su govorili ovo ono ....pa ja sam najsretniji kad odigramo dobro
i pobjedimo pa sa gustom mogu pit pice i slavit ali isto tako kad nije dobro kazem da nije dobro a nocas to nije bilo dobro
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .