Ako do subote bude 4 grupe iz kojih treći ne prolaze u 1/16 f..... i mi smo ziher treći...
trebamo pustiti Ganu da nas razbiju.... i da oni budu prvi u skupini a eng drugi.... i tako ih gurnuti na Špa u 1/8 f ( ako prođu Kolumbiju )
ko
komentator991
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
time bi sebe gurnuli na argentinu u četvrtfinalu, a u polufinalu englesku/brazil
Lu
Lunatic23
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
pa to nam je i najbolje..brazil je uzas, eng nis posebno
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .