Dalić ima dva broja veće hlače a i polo majica se više ne nosi kao "haljinica". Dakle modni odabir 👎!
Brufen
2.9.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim da će se jako uvrijedit zbog tvog komentara. Dotaknut će ga jako
croorc
2.9.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
sorry cigi nismo te prepoznali
Istvan Serekesz
2.9.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
glavno da je s modne piste................
ChandlerBing4
2.9.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Evo modnog kriticara, ti su mi najbolji, kako mozes nekome govoriti sto je dobro nositi a sta ne. Ljudi nose ono sto im odgovara, o ukusima se ne raspravlja.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .