A drame za dva mjeseca vojske koje su placene placom vecom od nekih radnika u hr i upisuje se u radnu knjizicu,a sta da im je dati 100 kuna (13.27 eura) i 10 mjeseci vojske i šipak u radnu knjižicu..🤨
pa
pacovikozec1
10.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Prijavila bi se tri narkomana i klosara!
nori 🖖
12.3.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Trebalo je odslužiti u štipu u legiji stranaca gdje smo mi zagrepćani bili posebno omiljeni.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .