Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

FCBarcelona!!
Fantasticno odigrana utakmica bez mane...pohvale svima a pogoto Lewi..Koundeu i Ferminu ma nezz svi odlicni..Atletica ovako dobit kod njih je cudo...pomalo osigurat top 4 pa s PSG-om u borbu :D Viscaaa elll Barcaaaaaa!!!!!!!!
SB
Od kada je Xavi izjavio da odlazi skoro svaki igrač ima drugačiji pristup utakmicama a Lewa i Kounde su se podgili na visoku razinu. A kada na to dodaš Rapinhu Prikaži još ↓
ChandlerBing4
uz malo srece idu u finale LP, a u jednoj utakmici je sve moguce
FCBarcelona!!
Istina od kad je Xavi najavio odlazak 10 tekmi bez poraza...a za LP bas finale tesko al okej sta bude bude vec ovo cetvrtfinale je okej sve ostalo bi bio ogroma Prikaži još ↓
SB
Ako budu kao jučer onda imaju šanse protiv psg-a pogotovo ako se cancelo i de jong vrate do tih utakmica. Lewa je jučer Savicu djecu napravio.
Al
Pa iskreno atletico je jučer promašio čuda,nije da su imali 10 sto postotnih,ali imali su 5-6 prekrasnih šansi i to kod živog rezultata...tako da,mislim da će n Prikaži još ↓
SB
Ja ne znam odakle ti toliko šansi... pola akcija im je bilo iz zaleđa a najveća je bila ona kada je ter stegen imao dvije obrane iako je i taj drugi šut bio iz Prikaži još ↓
Al
Prvih 10 minuta ljudi sami na 16 metara,pucaju pored gola ili preko gola...onu grešku barce...ona greška barce čovjek isto sam na 15 metara na povratnoj...to su Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .