Na autocesti je apsolutno potrebna policija. I to patrole koje će biti u blizini uskih grla (Karlovc, Bosiljevo i sl.) jer to kaj nekima padne na pamet raditi u vožnji to zdrava pamet ne može niti zamisliti. Ta vožnja kroz zaustavni trak im je omiljena disciplina.
DK
DKomodor
09:23
Uređivanje komentaraOdustani
Policija sjedi u hladu, ne mogu oni patrolirati po autoputu😂
GS
Gronk Spikeowski
09:46
Uređivanje komentaraOdustani
Dabre 11
Uz
Uzdrmanavratnica14
11:25
Uređivanje komentaraOdustani
ja sam jucer vozio A1 Zagreb -Zadar.
nikad vise idiota nisam vidio na autocesti da me je bilo strah vozit. guzva do bosiljeva ( pripremio sam se na guzvu ali b
as sam morao ici jucer) austrijanci voze po zaustavnoj, ljudi u desnoj po 75-80 a nikog ispred njih, lijeva traka je bila F1 i to ono netko pretice ovaj mu se naguzi na metar a isli su preko 160 i to sam malo rekao, ugl apsolutno treba vise policije jer ovo je uzasno jucer bilo, btw i tunele one manje treba pod hitno obnovit na nekima visi zbuka
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .