A u Ajduga bi ga još i nagradili. Njihovo laktarenje, kmečanje sucu, stalno prigovaranje se i dalje tolerira. Pa dokle više.
Bi
Bilinis
7.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A tek u plavih 9
AC.MILAN
7.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
na članku o Inter-Barcelona, ti spominješ Hajduka. majko mila, što je vama u glavama? samo o Hajduku razmišljate, komentirajte Hajduk i na članku večera za 5
Bi
BiIinis
7.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
a tek u Reci hahaha
BubaZg80
7.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nigdje nisam spomenuo Hajduka nego Aj duga, Jaduka... kak ti paše.
Bi
BiIinis
8.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dinamo je najbolji hr klub!​​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .